Dīdžejs ir viena no populārākajām mūsu laika profesijām. Mūsu DJ skola jeb dīdžeja kursi ir individuālās nodarbības, kur piedāvājam apgūt beatmixing un turntablism prasmes divu savas jomas profesionāļu vadībā: Bogdana Tarana (beatmixing) un DJ Monsta (scratching). Atkarībā no sagatavošanās, jūs varat iemācīties miksēt mūziku vai skrečot plates, vai pilnveidot savas prasmes.

Bitmixing (vinils / CDJ)

Teorija un prakse miksēt ierakstus ritmā (beat matching) uz vinila atskaņotājiem vai CDJ media-atskaņotājiem.

Kurators: Bogdans Tarans

Bogdans Tarans ir viens no Latvijas deju radio veterāniem. Kopš 1992. gada viņš ir producējis radio šovus, spēlējis atklājošo setu Sensation White Latvijā un bijis viens no nedaudziem Baltijas dīdžejiem, kurš piedalījās Love Parade Berlīnē (2006.g.). 2004., 2005., 2007. un 2008. gadā viņš tika nosaukts par labāko dīdžeju valstī.

2009. gadā viņš saņēma Nacionālās radio un TV padomes balvu par deju mūzikas veicināšanu. Viņa slavenais radio šovs “Dance Box” tika pārraidīts Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Moldovā no 1998. līdz 2016. gadam.

Tagad viņš kopā ar Maksu Lomovu vada mūzikas ierakstu kompāniju Amber Muse Records, tiešsaistes žurnālā testpress.news runā par elektronisko mūziku, kā arī iknedēļas radio radio Amber Muse šovu vada FM radio Latvijā, Igaunijā un Maskavā. Viņi producē mūziku zem vārdiem Taran & Lomov un Queer On Acid.

Sīkāka informācija un apmācības izmaksas

Intensīvais kurss (10 stundas):
– 10 personīgas nodarbības x 1 stunda;
– divas reizes nedēļā (otrdienās un ceturtdienās);
– kursa ilgums: 5 nedēļas.

Standarta kurss (10 stundas):
– 6 personīgas nodarbības x 1 stunda;
– 2 personīgas nodarbības x 2 stundas;
– vienu reizi nedēļā (otrdiena vai ceturtdiena);
– kursa ilgums: 8 nedēļas.

Pieteikties:

Lai saņemtu informāciju par kursa cenu, aizpildiet anketi zemāk,
vai zvaniet pa tālr. +371 20070033.